bonsaje na verejnych nastenkach

Co se nevešlo do jiné kolonky.

Moderátor: Josef Soukal

bonsaje na verejnych nastenkach

Příspěvekod Jarmila Pánková v 24 črc 2013 12:37

Asi si rikate, co je to za nesmyslny titulek. Vysvetlim.
Nevim, kdo zde chodi na server Pinterest, kazdopadne je to moznost, jak si udelat katalog zajimavosti, ktere jste potkali na internetu. Zakladate si nastenky (boards) a spendlite si na ne objekty /obrazky, videa atp./(pin). K tomu muzete nahlizet na nastenky podobne orientovanych lidi z celeho sveta a udelat si skupinu svych sledovanych nastenek, ktere se zobrazuji podobne jako rss feed. Lze take zalozit spolecnou nastenku (group board) a sbirat zajimavosti v ramci zajmove skupiny.
"Spendleni" muzete delat i ze sveho browseru s pinterest pluginem - objevi se pod zalozkami. Take pro Android systemy existuje docela prijemne rozhrani.

Co jsi na nastenky prispendlili uzivatele systemu pod heslem 'bonsai', muzete videt zde[url][http://pinterest.com/search/pins/?q=bonsai/url]
Do vyhledavaciho pole muzete zadat libovolne jine heslo a uvidite, zda vas vysledek hledani uspokoji. Vzhledem k tomu, ze system jiz nejaky cas bezi, jsou zastoupeny i odbornejsi kategorie, jako je ta zdejsi.
System je stale ve vyvoji ale zda se, ze si docela rychle ziskava popularitu. Rozhodnuti, zda je uzitecny nebo ne uz necham na kazdem z vas.
Jarmila Pánková

Re: bonsaje na verejnych nastenkach

Příspěvekod Jarmila Pánková v 26 črc 2013 14:28

http://pinterest.com/search/pins/?q=bonsai Jeste jednou, opravuji odkaz
Jarmila Pánková

Příspěvekod Otakar Hlaváček v 31 črc 2013 17:24

Několikrát jsem se na ty stránky dostal během různých vyhledávání, ale nijak zvlášť mě to nezaujalo, protože většina těch obrázků bývá bez bližšího popisu a bez odkazu na původní stránky.
Ale možná jsem jenom nepochopil ten pravý význam těchto nástěnek. :) Každopádně pro řadu lidí to zjevně nějaký přínos má.

Ota
Otakar Hlaváček

Příspěvekod Jarmila Pánková v 02 srp 2013 11:00

Spendlit se muzou od jiste doby i soubory z vlastniho disku, ktere pak asi zadne prokliky na zdroj nemaji. Nicmene osobne jsem se setkala spise s tim, ze se na puvodni zdroj da dostat bez problemu - o to v podstate jde, tam jsou veskere dalsi informace a spendlik je jen takove navestitko.
Jarmila Pánková

Zpět na Ostatní